Noví onkoláčci již příští týden

32 náramků už nosíte. 8 kolekcí se prodalo. 11..345,- Kč bylo odesláno Nadačnímu fondu šance onkoláčkům. 27 zákaznic zakoupilo náramek. Jedna zákaznice má 6 náramků z Filípkovo kolekce. Je to jeho babička. Když dělal první náramek, bylo Fílovi sedm. Dnes mu je jedenáct let.

 

 

Nadační fond šance onkoláčkům

 

Nadační fond vznikl 17.12.2014 se záměrem materiálně a finančně pomáhat dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním a 2 roky po jejím ukončení.

 

Nadační fond šance onkoláčkům vznikl díky nemoci malého Matyáše Klasny, kterému v 9-ti měsících onkologové diagnostikovali zhoubný dětský nádor Neuroblastom.

 

Matyášek se svou nemocí bojoval opravdu velmi statečně a cestou jeho rodina poznala jak důležitá je podpora okolí.

 

Proto se maminka rozhodla spolu s kamarádkami, které zprostředkovaly pomoc pro Matyáška, založit nadační fond a pomáhat dětem se stejným, nebo podobným osudem jak materiálně, finančně tak ale i psychickou podporou. Rozhodly se pomáhat dětem s onkologickým onemocněním, dětem s vrozenými vadami a dětem s vážným onemocněním.Do dnešního dne jsme pomohli nebo zprostředkovali pomoc již 4300 dětem v onkologické léčbě a skoro 700 dětem s jiným vážným onemocněním.

 

Více o nadačním fondu zde: www.nfsanceonkolackum.cz

 

A pro koho je Filípkova kolekce pro onkoláčky?

 

Samozřejmě je tu pro ty, co rádi pomohou.

 

Pro ty, co mají rádi minerály.

 

Pro ty, co si chtějí nošením náramku z Filípkovi kolekce připomínat, jaké máme štěstí, když jsou naše děti zdravé.

 

Nové náramky mají číslo 33, 34, 35 a 36.