Blog

Před nějakou dobou jsem se rozhodla, že už by bylo fajn mít nové fotky na úvod webových stránek, a tak jsem navštívila skvělou fotografku. Sice sama ráda fotím, ale sebe prostě nenafotím pořádně.

Ani se mi tomu nechce věřit, ale konečně je to tady a já začínám plánovat workshopy a trhy. Brzy se můžeme společně potkat, vytvořit krásné věci, budete moci vidět mé šperky a výrobky naživo a budete moci nakupovat přímo u mne. Tuto stránku stále aktualizuji.

28 náramků už nosíte. 7 kolekcí se prodalo. 8.695,- Kč bylo odesláno Nadačnímu fondu šance onkoláčkům. 23 zákaznic zakoupilo náramek. Jedna zákaznice má 6 náramků z Filípkovo kolekce. Je to jeho babička. Když dělal první náramek, bylo Fílovi sedm. Dnes mu je deset let.

Protože se Vánoce blíží a zbývá trocha času, kdy máme jistotu, že zásilky pohodlně dorazí, tak jsem si pro vás poprvé připravila speciální kód pouze pro VIP Blog. Tento kód vám umožní dostat dopravu ZDARMA na jakoukoli objednávku do 30.11.2020. Kód Lenika11 zadávejte do objednávky a poštovné se vám automaticky odečte. Doporučuji využívat...

Na jaře jsme se všichni těšili na léto a zbytek roku a nakonec s podzimem zahučeli opět do další vlny epidemie a vládních zákazů.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli na mé stránky patří i pánské hodinky. Občas jsem věřila, že ne a občas, že ano. Párkrát jsem do příběhu na sociálních sítích dávala dotaz, co si myslíte vy, mé zákaznice. Většina odpovídala kladně, ale víte, co mě nakonec přesvědčilo?

Dnes mám pro vás něco úplně jiného. Začala jsem totiž psát synovi pohádku. Rozhodla jsem se proto, že dnešní den i na Lenice zasvětím dětem. Na e-shopu dnes přibyde pár věcí právě pro děti a pro jejich zabavení. Budou to leguánky pro princezny a taky pytlíčky s korálky, ze kterých si děti samy náramky vyrobí.

Koronavirus a nařízení vlády nás většinu zahnal domu. A co teď? Pro mnohé z nás je to období, kdy můžeme odpočívat, ale je to také stres z nestandardní situace, ze zpráv z jiných zemí, strach o naše blízké. Byla bych ráda, aby vám mé nyní častější články zlepšovaly náladu nebo aby vás jednoduše na chvíli zabavily.