❤️Kabbalah, červená šňůrka pro štěstí

Všimli jste si červených náramků, které nosí i některé celebrity? Víte, k čemu slouží? Pojďme se spolu podívat, jak se takové náramky nosí a k čemu jsou dobré.

 

Obyčejná červená šňůrka, zdá se. Kabbalah šňůrka je ale tradiční ochranný náramek.

Fotky do článků VIP Blog (13 × 9 cm) (3)

 

Jak se nosí? 

Nosí se na levém zápěstí. Levá strana těla, zejména ruka a rameno, je totiž příjemcem energie. Uvázáním náramku na levé ruce se v tomto bodě zachycují veškeré negativní energie, které tak nemůže pronikat dále do organismu.

Červený kabbalah náramek se nikdy nesundavá, dokud sám neodpadne. Jakmile se tak stane, je náramek přehlcený negativní energií. Jak dlouho náramek na ruce vydrží je zcela individuální.

 

Jaký má význam?

Kabbalah náramek ochraňuje

  • před negacemi a duševnímu ataky
  • brání úniku pozitivní energie z těla
  • přitahuje štěstí a úspěch

 

V případě, že vám symbolika náramku nic neříká, nevadí. Klidně ho noste tak, jak se vám bude líbit ke svým oblíbeným outfitům.

 

U mne najdete kaballah náramek ze saténové šňůrky a na dárkové kartičce s popisem, abyste kaballah šnůrku mohli darovat a nemuseli nic vysvětlovat. Najdete ji tady.

Fotky do článků VIP Blog (13 × 9 cm) (5)

Ke kaballah náramku můžete nosit prakticky jakýkoli jiný náramek, šňůrku, hodinky apod, ale jestli máte rádi červenou barvu, pak se vám určitě bude líbit náramek z červeného jadeitu. Najdete ho po kliknutí na fotku.

Fotky do článků VIP Blog (13 × 9 cm) (4)     Fotky do článků VIP Blog (13 × 9 cm) (2)