Hodinky české značky JVD: Proč stojí za to investovat do kvality

V dnešní době, kdy je každý z nás obklopen mořem věcí vyrobených s důrazem na kvantitu místo kvality, je investice do něčeho, co nám vydrží roky a stane se možná i rodinným dědictvím, skutečně osvěžující.

Jedním z takových produktů jsou hodinky české značky JVD.

Sunday Rose JVD dámské hodinky

 

Historie značky 

JVD (Jasněna Vláhová Design) je česká značka hodinek, která byla založena v roce 1994. Zatímco většina místních hodinářských firem se zaměřuje na distribuci zahraničních značek, JVD se snaží vytvořit světovou značku, jejíž původ je v Čechách – srdci Evropy.

Historie JVD sahá až do roku 1994, kdy byla založena jako druhá značka společnosti. JVD nabízí široký sortiment hodinek, od klasických a elegantních až po sportovní a extravagantní designy.

JVD pro děti

Mezi jejich nejúspěšnější řadu patří JVD Kids’, které jsou speciálně navrženy pro děti a klade důraz na design. Jde o to, aby první zkušenost dětí s učením se času byla co nejzábavnější a aby byl číselník zároveň co nejlépe čitelný. Od té doby, co jsem začala tyto hodinky nabízet u sebe na e-shopu, jsem začala zjišťovat, že si spousta lidí své hodinky JVD z dětství pamatuje a měla k nim skvělý vztah. Co Vy? Neříkají Vám něco hodinky s pastelkami místo ručiček? Dětské hodinky najdete tady.

Dámské JVD 

Na mém e-shopu najdete nejen dětské hodinky, ale hlavně dámské hodinky Sunday Rose. Když jsem je totiž poprvé uviděla, byla to láska na první pohled. 

JVD Dámské designové hodinky

zlaté hodinky jvd  růžové hodinky JVD Sunday Rose  stříbrné hodinky JVD Sunday Rose

 

Hodinky Sunday Rose reprezentují ženskou eleganci, něžnost a styl. Jsou inspirovány přírodou a něžnými květinovými vzory, což hodinky výrazně odlišuje od běžných doplňků a dodává jim výjimečnost.

"Jejich design tvoříme sami na základě toho, co od hodinek dámy očekávají a při jejich tvorbě sledujeme nejnovější trendy," říkají designéři z JVD.

Hodinky a náramky

K hodinkám lze navíc perfektně sladit náramky, které tvořím do kolekcí se stejným názvem jako jsou hodinky. Ty najdete vždy pod hodinkami nebo jednotlivě v kategoriích seřazené podle barev nebo minerálů.

 

Ale teď zpátky k hodinkám, o kterých je tento článek.

 

Tyto hodinky nejsou pouhým přístrojem ukazujícím čas, ale mají v sobě něco víc. Představují spojení tradice, precizního řemeslného zpracování a moderního designu, které v dnešní době rychle mizejících trendů působí jako pevný bod.

Proč investovat do hodinek?

produktový formát (71)     produktový formát (78)

Když si kladu otázku, proč investovat do hodinek značky JVD, odpověď se mi vybavuje téměř okamžitě. Je to pocit jistoty. Vzpomínám, jak můj dědeček, který pracoval na dráze a byl velmi přesný a dochvilný, vždy říkal: „Dobré hodinky nejsou jen o tom, kolikrát tiknou. Jsou o příbězích, které s nimi prožijete.“ A právě JVD hodinky jsou mistry v tom, aby byly spolehlivým partnerem na cestách, v práci i během významných životních okamžiků.

Investovat do kvality znamená také myslet na budoucnost. Hodinky JVD jsou vyrobeny tak, aby vydržely nástrahy každodenního nošení. Díky použití kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a odolné safírové sklíčko, můžete být jisti, že vaše investice vydrží. Navíc, s každým modelem, který značka představí, je zjevné, že designéři mysleli na to, aby byl praktický a zároveň esteticky přitažlivý.

Dalším důvodem, proč stojí za to investovat do hodinek JVD, je jejich unikátnost. V éře, kdy se mnoho produktů stává uniformními a bez osobitosti, česká značka JVD klade důraz na originalitu. Každý kousek je vyjádřením individuálnosti nositele a jeho osobního stylu. Ať už jde o elegantní model pro večerní nošení, nebo robustnější hodinky pro dobrodružné duše, vždy můžete najít něco, co vás na první pohled zaujme a osloví.

Koupí hodinek JVD také podporujete české umění a řemeslo. Je to investice do komunity, která si váží kvality a tradice. Vzpomínám, když jsem poprvé navštívila malou dílnu, kde se hodinky JVD vyrábějí. Pocit, že každý detail má svého důvodu a je pečlivě promyšlen, byl omamný.

produktový formát (76)     produktový formát (77)

Zkrátka a dobře, hodinky JVD nejsou jen o měření času, jsou o vážení si kvality, o podpoře lokálního umění a o nošení příběhu na zápěstí. Jsou to hodinky, které s vámi vydrží roky a možná je jednou předáte další generaci s vědomím, že jste neinvestovali jen do kousku mechaniky, ale do kousku historie.