Sada náramků sedmi čaker

Vyprodáno AKCE

Luxusní sada sedmi náramků sedmi čaker. 

Náramky se dají koupit i zvlášť.

Náramek základní čakry je z howlitu, jadeitu, lávy, onyxu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 1.čakry se čtyřmi okvětními lístky.

Náramek sakrální čakry je z chalcedonu, jaspisu, citrínu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 2.čakry se šesti okvětními plátky - symbolizují šest překážek na cestě rozvoje: hněv, nenávist, chamtivost, závist, krutost, lenost.

Náramek solární čakry je z chalcedonu, křišťálu, lávy, jadeitu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 3.čakry s deseti okvětními plátky - symboly deseti prán.

Náramek srdeční čakry je z jadeitu, jaspisu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 4.čakry s dvanácti okvětními plátky - dvanáct vlastností srdce: radost, mír, dobro, trpělivost, harmonie, průzračnost, soucit, čistota, porozumění, schopnost odpouštět, blaženost.

Náramek krční čakry je z akvamarínu, chalcedonu, kočičího oka, sodalitu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 5.čakry s šestnácti okvětními plátky - symbolizuje šestnáct samohlásek sanskrku.

Náramek čelní čakry je z ametystu, tygřího oka, lávy, jaspisu a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 6.čakry se dvěma okvětními plátky - symbol Šivy a Šakti.

Náramek temenní čakry je z jaspisu, slunečního kamene a přívěsku z chirurgické oceli. Přívěsek je symbol 7.čakry s tisíci okvětními plátky - symbol nekonečna.

Velikosti (zápěstí):

XS - 15 cm

S - 16 cm

M - 17 cm

L - 18 cm


Zvolte si variantu:

1 800,00 Kč 2 100,00 Kč
Please select variants first