Nové fotky a nové vlasy

16.07.2021

Před nějakou dobou jsem se rozhodla, že už by bylo fajn mít nové fotky na úvod webových stránek, a tak jsem navštívila skvělou fotografku. Sice sama ráda fotím, ale sebe prostě nenafotím pořádně.

Připadalo mi to jako dobrý nápad i proto, že jsem mohla ukázat nové vlasy. No, jo, je ze mne modrovláska, tyrkysovláska a teď skoro i Vodněna, jak říká jeden náš soused. A tak i indiánka změnila účes. Nebojte se, na hrníčkách zůstává hnědovlasá, ale občas někde můžete potkat i s jinými vlásky.

Ale teď už k samotnému focení. 

Na focení jsem se vydala do Ústí nad Labem, kde jsem kdysi žila a potkala tam právě tuto talentovanou fotografku. A udělala jsem dobře. Monča dokáže vykouzlit všechno. Krásně nalíčí, udělá super prostředí, poradí s oblečením a má skvělé oko na úhly, které ženám sluší.

Nakonec mám fotky spíš pro sebe než pro Leniku, ale jsem naprosto nadšená. Vždycky jsem toužila mít tyto fotky se zelení, ale myslela si, že na to nemám obličej, No Moni mi řekla, že si to nemyslí. Moc děkuji.

Pokud byste chtěli tuto fotografku navštívit (a fotí i děti a muže), tak se koukněte na fb na "Angel Hoffmannová photography" nebo na instagram.