Až se svět vrátí do normálu

19.11.2020

Na jaře jsme se všichni těšili na léto a zbytek roku a nakonec s podzimem zahučeli opět do další vlny epidemie a vládních zákazů. 

Nevím, jak to máte vy. Já jsem spíš introvert a, i když mám ráda spoustu známých a kamarádů, tak si v rámci rodiny dost vystačím. Jaro jsem proto zvládala s rodinou dost dobře (kromě šílených scén u učení se synem). 

Teď je to jiné. Teď už se mi stýská. Po obyčejných věcech. 

Včera jsem četla knížku, ve které hlavní hrdina jede po ulici lemované kavárnami. On si mimoděk všimne, že nikdo nesedí na zahrádkách, "protože je zima i pro kuřáky". Já se v tu chvíli úplně zasnila. Důvodem pro prázdné zahrádky totiž může být chladný večer pozdního léta. Žádný virus, žádný zákaz.

Každému se po něčem běžném stýská. Mně třeba po výstavách. 

Asi to všichni nebudete vědět, ale kromě snu o Lenika beads si sním ještě sen o focení. Miluji fotografii a snažím se i fotky náramků a šperků pro vás dělat co nejlépe. Letos jsem chodila i do večerní školy fotografie. Na výstavy chodíme pro inspiraci a trpí se mnou solidárně i syn a přítel :-D Po těch se mi stýská a jsou pro mně takovým symbolem této doby. Zavřené galerie.

Ale teď nechci být smutná. Chci vám naopak předat radost. Pomalu se totiž začínáme připravovat na znovuotevření prodejen, kde najdete i šperky Lenika beads. Na prodejny nově budou čisticí gelíky a samozřejmě i třpytivá vánoční kolekce s komponenty Swarovski.

A KDE MÉ ŠPERKY NAJDETE?

Jako první místa, kde jste mohli najít mé náramky byly fitka AURA Fit Lady Club na "Jiřáku" a "Strašáku". Začínali jsme s leguánky, a protože se zákaznice ptaly i po minerálních náramcích, přidaly jsme i je.

PRAHA

AURA Fit Lady Club JZP
Slavíkova 15

120 00 Praha 2


AURA Fit Lady Club STR
Na Hroudě 28

100 00 Praha 10

Pro tato skvělá fitness místa určená pouze nám ženám jsem navrhla i speciální šňůrkový náramek s činkou, který můžete dodnes koupit pouze tam.

ŽEBRÁK

Vlasové studio Dominika Veselá

Loškovská 333

26753 Žebrák


Dalším místem, kde můžete koupit náramky Lenika beads je Vlasové studio Dominika Veselá. Na adrese Loškovská 333 sídlí jak tento salon, tak o kousek vedle najdete mne. U mne se dají náramky a jiné špěrky vyzvedávat, ale u Domči se můžete nechat krásně ostříhat. Domču a její krásné studio musím doporučit. Je ohromně šikovná a k nikomu jinému naše rodina už nechodí.

A ZASE TA PRAHA

Když se úspěšné fitness studia AURA rozrostla o další provozovnu, přibylo i další místo s mými náramky.

AURA Pankrác Fit Lady Club
Hanusova 1537/1a

140 00 Praha 4


ZDICE

Další a zatím poslední prodejna, která nabízí moje šperky je krásné kosmetické studio Mar-vel. Provozuje ho moc sympatická Markéta a určitě neuděláte chybu, když se zajdete na náramky podívat nebo se zkrášlit. Salon je krásně zařízený. Bude na vás působit velmi uklidňujícím dojmem.

Kosmetické studio Mar-vel

Palackého náměstí

Zdice

Teď už znáte místa, kde můžete mé náramky vybírat naživo. Už si jen musíme držet palce, abychom prodejny co nejdříve otevřeli. Nás spolu s majiteli provozoven ještě čeká příjemná práce, a to výběr šperků, které vám budeme chtít do Vánoc ukázat. 

Zatím na viděnou až se svět vrátí do normálu...

Lenka